Rabac Diving

Potápění v České republice, Chorvatsku, Egyptě a Thajsku, Kurzy potápění, Safari, Vraky, Technické potápění

  • Klub potápění LAMKRA

  • Kurzy potápění

  • Cestování za potápěním

  • Loď Princezna Kristina

  • Základna v Chorvatsku

 instructor training center

 padi resort

Forma kurzů

Možnosti výuky potápěčských kurzů

Nabízíme všechny způsoby absolvování potápěčských kurzů. Jsme schopni přizpůsobit se jakýmkoliv Vašim požadavkům či potřebám.

Standardní forma potápěčského kurzu

Běžné kurzy probíhají skupinově ve večerních hodinách u nás na učebně, obvykle 3 x týdně. Jejich délka záleží na rozsahu jednotlivých kurzů. Základní potápěčský kurz lze takto absolvovat za 2 týdny.

Individuální forma potápěčského kurzu

Individuální kurzy jsou určeny pro zájemce o výhradní přístup instruktora nebo časově vytíženým, kterým nevyhovuje časový harmonogram standardního potápěčského kurzu. Tato forma kurzu je možná pouze po osobní dohodě. V případě této formy je potřeba ke standardní ceně připočíst 100% ceny.

Intenzivní forma potápěčského kurzu

Intenzivní kurzy probíhají nejčastěji každý den. Takto lze získat potápěčskou certifikaci za 4 dny.

V ČR probíhají intenzivní kurzy potápění obvykle o prodloužených víkendech, a to v průběhu celého dne. Tato podoba kurzu je vhodná zejména pro vzdálenější zájemce o potápění. K tomuto průběhu kurzu nabízíme ubytování. Realizujeme ji po dohodě i v místě vašeho bydliště.

Rozložená forma potápěčského kurzu

Rozložená forma kurzu je vhodná pro časově vytížené zájemce o potápění, kteří nevyžadují individuální přístup. Stejně tak je možné domluvit rozložené absolvování kurzu v případě Vašeho nenadálého odjezdu na delší pracovní cestu nebo například v případě zdravotních problémů.