Rabac Diving

Potápění v České republice, Chorvatsku, Egyptě a Thajsku, Kurzy potápění, Safari, Vraky, Technické potápění

  • Klub potápění LAMKRA

  • Kurzy potápění

  • Cestování za potápěním

  • Loď Princezna Kristina

  • Základna v Chorvatsku

 instructor training center

 padi resort

Loď Kristina||Naše motorová jachta

Život na lodi Princezna Kristína

Princezna Kristina je stylová motorová loď pro maximálně 8 potápěčů, partu přátel či rodiny. Zažijete zde mnohem exklusivnější a intimnější atmosféru, o které si mohou hosté hotelů nechat jen zdát. Naše loď s Vámi navštíví zátoky s křištálově čistou vodou, oblázkové pláže či vybraná místa pro potápění, která jsou jiným způsobem nedostupná a která jsou často i tajnými tipy zkušené posádky. Itineráře plavby jsou nastaveny taky, aby samotné plavbě bylo věnováno od jedné, do maximálně čtyř hodin denně, takže zbývá dostatek času na výlety a vodní sporty jako jsou plavání, šnorchlování a potápění – nebo jen slunění a lenošení na palubě lodi.

Pohonem této 16 metrové "krasavice" značky Guy Couach jsou dva vestavěné motory o síle 2 x 123 kW a je vybavena radarem, echo sonarem nezbytnými pro navigaci. Na lodi jsou 4 dvoulůžkové kabiny, koupelna se sprchou a WC, plně vybavená kuchyň a prostorný salonek, ve kterém se budete cítit jako doma. Nedílnou součástí vybavení je televize, DVD a radio.

O Vaše pohodlí a bezpečnost se postará 3 členná posádka tvořená vždy kapitánem a podle potřeby kuchařem a potápěčským průvodcem. Abyste si mohli užít procházky, nákupy, posezení v kavárně či večerní radovánky, vracíme se kazdý den do přístavu v Rabacu. Zde doplníme zásoby a s východem slunce vyplouváme vstříc novým dobrodružstvím. Je zcela na Vás, který z našich týdenních programů si vyberete. Bude to dovolená vašich snů.

Šťastnou plavbu!