Hotely Maslinica

Hotelový komplex "Maslinica"

Hotelový komplex je situován v Olivové zátoce "Maslinica" v blízkosti nádherného městečka Rabac. Každý z nově zrekonstruovaných hotelů je kvalitně vybaven a všechny mají společné 2 venkovní bazény a nádhernou okolní zeleň, rozprostírající se na 200 000 m2. Centrum Rabacu je 300 m vzdálené pěší promenádou podél moře.

V ceně ubytování je polopenze v podobě bufetu podávaná v restauracích jednotlivých hotelů nebo na přání zákazníka v restauraci na pláži.

Pokoje jsou standartně dvoulůžkové. V kategoriích A a B (výhled na moře s balkonem či terasou) je možnost tří i čtyřlůžkových pokojů. Nedílnou součástí pokojů je koupelna (sprcha) s WC, TV + SAT, telefon, trezor, větrák. Za příplatek je možné objednat pokoj s klimatiazaci nebo pokoj jednolůžkový nebo plnou penzi. Pokoje jsou s výhledem na cestu nebo na moře. Většina pokojů s výhledem na moře mají terasu.

Hotel Hedera****

Vybavení hotelů je podobné: vstupní hala (recepce), klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, cafe bar, směnárna, taneční terasa. U hotelů je kosmetický a kadeřnický salon, obchod se suvenýry a tiskem, grill-restaurant , pivnice a pizzerie. Extra nabídka (za poplatek v recepci nebo na místě): minigolf, stolní tenis, tenis, plážový volejbal, solárium, wellness, pronájem člunu či šlapadla, jet-ski, jízda na banánu apod.

Hotel Hedera disponuje v chadnějších měsících vnitřním bazénem a v létních venkovním bazénem se slanou vodou přímo před hotelem. U bazénu jsou k dispozici lehátka a sprchy se sladkou vodou k opláchutí.

CENA

Cenovou nabídku vám zhotovíme na přání.

 

Hotel Mimosa****

Hotel Mimosa disponuje standartním vybavením hotelu, podobně jako hotel Hedera. Taktéž je vybaven vnitřním bazéném se slanou vodou, finskou i turskou saunou a masážním salonem.

Venkovní bazén se slanou vodou je nedaleko v arealu kempu a hoteloveho gril baru.

CENA

Cenovou nabídku vám zhotovíme na přání.

 

Hotel Narcis****

Nově zrekonstruovaný hotel Narcis pro vás připravil nabídku pobytu "all inclusive" kde je v ceně mimo plné penze a nápojů i bezplatné používání všech doplňkových programů jak sportovních tak relaxačních, využití animátora nebo dětského klubu.

Hotel Narcis má krasný, nový venkovní bazén s mořskou vodou. K dispozici jsou hostům lehátka a sprchy se sladkou vodou. Bazén je v bezprostřední blízkosti denního baru pro hosty s "all inclusive" programem.

CENA

Cenovou nabídku vám zhotovíme na přání.

Kde nás najdete

LAMKRA DIVECENTER RABAC

Maslinica BB
Rabac
Chorvatsko

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: +385 996 555 455
Tel.: +420 608 871 838

Otevírací doba: 9.00 - 17.00 (každý den)
GPS: 45°04'48.45 N, 14°09'07.72 E

Vytisknout

 

Facebook