Možnosti výuky potápěčských kurzů

Nabízíme všechny způsoby absolvování potápěčských kurzů. Jsme schopni přizpůsobit se jakýmkoliv Vašim požadavkům či potřebám.

Standardní forma potápěčského kurzu

Běžné kurzy probíhají skupinově ve večerních hodinách u nás na učebně, obvykle 3 x týdně. Jejich délka záleží na rozsahu jednotlivých kurzů. Základní potápěčský kurz lze takto absolvovat za 2 týdny.

Individuální forma potápěčského kurzu

Individuální kurzy jsou určeny pro zájemce o výhradní přístup instruktora nebo časově vytíženým, kterým nevyhovuje časový harmonogram standardního potápěčského kurzu. Tato forma kurzu je možná pouze po osobní dohodě. V případě této formy je potřeba ke standardní ceně připočíst 100% ceny.

Intenzivní forma potápěčského kurzu

Intenzivní kurzy probíhají nejčastěji každý den. Takto lze získat potápěčskou certifikaci za 4 dny.

V ČR probíhají intenzivní kurzy potápění obvykle o prodloužených víkendech, a to v průběhu celého dne. Tato podoba kurzu je vhodná zejména pro vzdálenější zájemce o potápění. K tomuto průběhu kurzu nabízíme ubytování. Realizujeme ji po dohodě i v místě vašeho bydliště.

Rozložená forma potápěčského kurzu

Rozložená forma kurzu je vhodná pro časově vytížené zájemce o potápění, kteří nevyžadují individuální přístup. Stejně tak je možné domluvit rozložené absolvování kurzu v případě Vašeho nenadálého odjezdu na delší pracovní cestu nebo například v případě zdravotních problémů.

Napište nám